Aktualności Biznes nieruchomości

Dekpol Deweloper wprowadził do oferty Osiedle Kociewskie

Dekpol Deweloper wprowadził do oferty Osiedle Kociewskie
Nowoczesny kompleks trzech budynków zlokalizowany w pobliżu Tczewa dostarczy łącznie 121 mieszkań o powierzchni od 27 do 55

Data publikacji: 2020-10-19
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Dekpol Deweloper wprowadził do oferty Osiedle Kociewskie
Kategoria: BIZNES, Nieruchomości

Nowoczesny kompleks trzech budynków zlokalizowany w pobliżu Tczewa dostarczy łącznie 121 mieszkań o powierzchni od 27 do 55 mkw.

Dekpol Deweloper wprowadził do oferty Osiedle Kociewskie BIZNES, Nieruchomości - Nowoczesny kompleks trzech budynków zlokalizowany w pobliżu Tczewa dostarczy łącznie 121 mieszkań o powierzchni od 27 do 55 mkw.

Nowoczesny kompleks trzech budynków zlokalizowany w pobliżu Tczewa dostarczy łącznie 121 mieszkań o powierzchni od 27 do 55 mkw. Ceny lokali zaczynają się już od 167,5 tys. zł brutto. Kameralna inwestycja o niskiej zabudowie zapewni mieszkańcom poczucie prywatności dzięki dużej odległości pomiędzy budynkami oraz prywatnym ogródkom mierzącym nawet 242 mkw. Przekazanie właścicielom gotowych mieszkań planowane jest na przełomie 2021 i 2022 r.

„Nasza nowa inwestycja odpowiada na zmieniające się potrzeby klientów. Poszukują oni kameralnych osiedli poza ścisłym centrum aglomeracji. Osiedle Kociewskie, dzięki dużym odległościom między budynkami, zapewni mieszkańcom swobodę i poczucie prywatności. Jednocześnie będą mogli korzystać z przestronnych balkonów oraz przydomowych ogródków. Olbrzymią zaletą inwestycji jest też jej lokalizacja, w pobliżu pięknych terenów zielonych, przy zapewnionej dobrej komunikacji w kierunku Trójmiasta” – powiedział Sebastian Barandziak, Prezes Dekpol Deweloper Sp. z o.o.

Osiedle Kociewskie składać się będzie z trzech trzypiętrowych budynków, w ramach których powstanie łącznie 121 lokali. W ofercie dostępne są kompaktowe mieszkania jedno, dwu i trzypokojowe liczące od 27 do 55 mkw. Do lokali położonych na parterze przynależeć będą prywatne ogródki liczące nawet 242 mkw., a na wyższych kondygnacjach będą przestronne balkony. W budynkach przewidziano również wiele udogodnień, m.in.: wózkarnie czy windy. Na terenie osiedla utworzone zostaną naziemne miejsca parkingowe dla mieszkańców.

Ceny oferowanych lokali zaczynają się od 167,5 tys. zł brutto. Oddanie gotowych mieszkań do użytkowania planowane jest na przełomie 2021/ 2022 roku. Projekt architektoniczny osiedla opracowała pracownia Diogenes Studio, a generalnym wykonawcą inwestycji jest Dekpol S.A.

A to już wiesz?  Ostatnie mieszkania w Kwartale Uniwersyteckim 2

Osiedle Kociewskie wyróżnia doskonała lokalizacja. Kompleks znajduje się w miejscowości Rokitki zaledwie 2 km od Tczewa. W pobliżu są piękne tereny zielone położone m.in. nad Kanałem Młyńskim w otoczeniu lasów, licznych stawów, jezior i łąk. Tuż przy inwestycji mieści się również przystanek autobusowy, zapewniający sprawny dojazd do Trójmiasta.  Droga do Gdańska zajmuje jedynie 30 minut.

W bliskim sąsiedztwie funkcjonuje również szkoła podstawowa i położony na jej terenie duży plac zabaw, a także kompleks Rokitki Park oferujący vacu spa, masaże, fizykoterapię, strefę fitness, dwa pełnowymiarowe korty tenisowe oraz kort do gry w squasha.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Dekpol Deweloper wprowadził do oferty Osiedle Kociewskie BIZNES, Nieruchomości - Nowoczesny kompleks trzech budynków zlokalizowany w pobliżu Tczewa dostarczy łącznie 121 mieszkań o powierzchni od 27 do 55 mkw.
Hashtagi: #BIZNES #Nieruchomości

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy