Aktualności Biznes nieruchomości

Enklawa Winogrady, czyli więcej przestrzeni w mieście

Mieszkanie w budownictwie wielorodzinnym, blisko centrum miasta ma swoje zalety, nawet w porównaniu z domem na obrzeżach, mogącym kojarzyć się z dużą

Data publikacji: 2020-10-26
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Enklawa Winogrady, czyli więcej przestrzeni w mieście
Kategoria: BIZNES, Nieruchomości

Mieszkanie w budownictwie wielorodzinnym, blisko centrum miasta ma swoje zalety, nawet w porównaniu z domem na obrzeżach, mogącym kojarzyć się z dużą wygodą.

Enklawa Winogrady, czyli więcej przestrzeni w mieście BIZNES, Nieruchomości - Mieszkanie w budownictwie wielorodzinnym, blisko centrum miasta ma swoje zalety, nawet w porównaniu z domem na obrzeżach, mogącym kojarzyć się z dużą wygodą.

Mieszkanie w budownictwie wielorodzinnym, blisko centrum miasta ma swoje zalety, nawet w porównaniu z domem na obrzeżach, mogącym kojarzyć się z dużą wygodą. Wybierając mieszkanie lub apartament powyżej 70 m kw., nabywca poczuje największą wygodę, nie tylko związaną z przestrzenią, ale też zabudową wielorodzinną, jak podziemny parking na auta, widok na miasto z tarasu, czy dostępność sklepów i usług.

 

Oferta mieszkaniowa cały czas się zmienia, co jest informacją pozytywną dla klienta poszukującego własnego domu lub mieszkania. – Na przedmieściach i w granicach miasta jest pełna rozpiętość dostępnych powierzchni, co daje możliwości optymalnej decyzji przy zakupie nieruchomości. Spójrzmy na inwestycję, którą aktualnie realizujemy, Enklawę Winogrady. Proponujemy mieszkania od 33 do 126 m kw., w tym właśnie przestronne apartamenty, dedykowane klientowi, który poszukuje czegoś wyjątkowego – mówi Krystian Cebulski, inwestor osiedla Enklawa Winogrady w Poznaniu.

 

Aktualnie w sprzedaży są ustawne mieszkania 50 – 60 m kw., w których przy odpowiedniej aranżacji i zmianach lokatorskich będą dostępne dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym i łazienka. Tego typu projekty cieszą się największą popularnością na rynku mieszkaniowym, natomiast coraz częściej nabywcy pytają o apartamenty o powierzchni 117 i 126 m kw. – Każdy projekt jest indywidualny, z dużymi możliwościami aranżacyjnymi. Dzięki temu można przestrzeń dopasować idealnie dla wszystkich mieszkańców. Dodatkowo do każdego takiego apartamentu przynależy taras ponad 60 m kw. Takie przestrzenie w inwestycji blisko centrum to propozycja nieszablonowa, w cenie od 7900 zł brutto za m kw. – mówi Krystian Cebulski z Enklawy Winogrady. Większy metraż to więcej możliwości, udogodnień, np. balkon dla każdej sypialni, aż dwie łazienki, czy przestrzeń dzienna 50 m kw. To także poczucie absolutnego komfortu i niezależności. Na wygodę przyszłych mieszkańców przełożą się też wszelkie udogodnienia osiedlowe. Miejsca w podziemnej hali garażowej (przy apartamentach dostępne za symboliczną złotówkę), apartamentowe wykończenie części wspólnych wewnątrz każdego budynku mieszkalnego, czy dodatkowe nasadzenia drzew wokół inwestycji z pewnością ucieszą nabywców. Podobnie jak codzienny widok na miasto z tarasu, ponieważ najbardziej przestronne apartamenty są ulokowane na najwyższej kondygnacji.

A to już wiesz?  Czym wyróżniają się smart apartamenty w Poznaniu?

 

Inwestycja powstaje u zbiegu ulic: Czarna Rola i Pasterska na poznańskich Winogradach. Stąd niedaleko do centrum, a pełne zaplecze handlowo-usługowe znajduje się tuż obok osiedla. Wystarczy kilkanaście minut, by dotrzeć do Parku Cytadela, atrakcyjnego w każdej porze roku. W kilka chwil dotrzemy też nad Jezioro Rusałka. – Oceniamy, że za kilka tygodni osiedle będzie gotowe. Wszystkie poważne etapy budowy zostały zakończone, w najbliższym czasie pozostały już tylko prace wykończeniowe. Nasza inwestycja nabiera ostatecznego kształtu, a poprzez prace terenowe wokół budynków, wszystko wygląda nowocześnie – informuje Krystian Cebulski. Pod koniec roku kalendarzowego rozpocznie się procedura związana z odbiorami technicznymi, a następnie przekazywanie kluczy. Jednocześnie nadal trwa sprzedaż mieszkań, choć około 80-85 procent z nich znalazło swoich nabywców.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Enklawa Winogrady, czyli więcej przestrzeni w mieście BIZNES, Nieruchomości - Mieszkanie w budownictwie wielorodzinnym, blisko centrum miasta ma swoje zalety, nawet w porównaniu z domem na obrzeżach, mogącym kojarzyć się z dużą wygodą.
Hashtagi: #BIZNES #Nieruchomości

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy