Aktualności Biznes Przemysł

Grzegorz Zambrzycki CEO roku w plebiscycie Fabryka Roku

Grzegorz Zambrzycki, Prezes Zarządu Mennicy Polskiej, otrzymał prestiżowe wyróżnienie w kategorii CEO roku w ramach ogólnopolskiego konkursu Fabryka Roku

Data publikacji: 2018-12-05
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Grzegorz Zambrzycki CEO roku w plebiscycie Fabryka Roku
Kategoria: Przemysł, BIZNES

Grzegorz Zambrzycki, Prezes Zarządu Mennicy Polskiej, otrzymał prestiżowe wyróżnienie w kategorii CEO roku w ramach ogólnopolskiego konkursu Fabryka Roku 2018.

Grzegorz Zambrzycki CEO roku w plebiscycie Fabryka Roku Przemysł, BIZNES - Grzegorz Zambrzycki, Prezes Zarządu Mennicy Polskiej, otrzymał prestiżowe wyróżnienie w kategorii CEO roku w ramach ogólnopolskiego konkursu Fabryka Roku 2018.

Grzegorz Zambrzycki, Prezes Zarządu Mennicy Polskiej, otrzymał prestiżowe wyróżnienie w kategorii CEO roku w ramach ogólnopolskiego konkursu Fabryka Roku 2018. Wszystkie nagrody zostały przyznane podczas uroczystej gali finałowej i stanowią wyraz uznania dla fabryk oraz osób zarządzających najbardziej efektywnymi i rozwojowymi zakładami przemysłowymi w Polsce.

Prezes Grzegorz Zambrzycki został uhonorowany między innymi za odważne decyzje biznesowe, w tym dywersyfikację działalności. Przemyślana strategia aktywności w ramach poszczególnych segmentów pozwoliła Mennicy Polskiej wejść na ścieżkę wzrostu i już od kilku lat przynosi wymierne rezultaty w postaci pozytywnych wyników finansowych. Doceniona została również konsekwencja w budowie rozpoznawalności marki na rynku krajowym i globalnym oraz relacja z podwładnymi.

Wyróżnienie w kategorii CEO Roku zostało przyznane przez kapitułę składającą się z członków zarządów jednych z największych spółek w Polsce oraz specjalistów z obszaru automatyki i inżynierii. Do konkursu zostało zgłoszonych ponad trzysta osób, pełniących stanowiska kierownicze w przedsiębiorstwach produkcyjnych. Spośród tej licznej grupy jury wyłoniło laureatów, którzy swoją postawą oraz decyzjami stale przyczyniają się do rozwoju zarządzanych fabryk.

To już VII edycja plebiscytu Fabryka Roku. Nagrody przyznawane są przez redakcję magazynu Inżynieria i Utrzymanie Ruchu i Control Engineering Polska i stanowią wyraz uznania dla zakładów przemysłowych, które osiągają bardzo dobre wyniki operacyjne dzięki doskonałej organizacji działań w obszarze utrzymania ruchu, automatyzacji produkcji, wdrożonych systemów IT wspomagających produkcję, "Przemysł 4.0" oraz w działalności proekologicznej.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Grzegorz Zambrzycki CEO roku w plebiscycie Fabryka Roku Przemysł, BIZNES - Grzegorz Zambrzycki, Prezes Zarządu Mennicy Polskiej, otrzymał prestiżowe wyróżnienie w kategorii CEO roku w ramach ogólnopolskiego konkursu Fabryka Roku 2018.
Hashtagi: #Przemysł #BIZNES

A to już wiesz?  Wielkie targi nieruchomości w Łodzi

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy