Łazienka Łazienki

Deszczownia NIKE – relaks i regeneracja w strugach wody

Deszczownia NIKE – relaks i regeneracja w strugach wody
Deszczownia NIKE – relaks i regeneracja w strugach wody Tak jak mityczna bogini patronowała sportowcom, tak jej imienniczka – deszczownia NIKE Grupy Armatura, jako wyposażenie

Deszczownia NIKE – relaks i regeneracja w strugach wody

Tak jak mityczna bogini patronowała sportowcom, tak jej imienniczka – deszczownia NIKE Grupy Armatura, jako wyposażenie współczesnej łazienki służące przeprowadzaniu wodnych zabiegów, pomoże wzmacniać, a także relaksować nasze ciało. Wszystko w nowoczesnym i bardzo funkcjonalnym wydaniu.

Poranne pobudzenie albo wieczorny relaks pod prysznicem to nie tylko zwykła czynność higieniczna, ale też jedna najprostszych metod, by zaktywizować nasze ciało do podjęcia codziennych wyzwań i zregenerować organizm po męczącym dniu. Jednak, aby zwykły prysznic stał się domowym rytuałem, wyposażenie strefy prysznicowej powinno spełniać kilka istotnych wymagań. Wzorem może być deszczownia NIKE, nowość w ofercie Grupy Armatura.

Ergonomia

Właściwości ergonomiczne strefy prysznicowej decydują nie tylko o komforcie, ale i bezpieczeństwie domowników. Istotne jest zatem, by łazienkowe wyposażenie było przystosowane do potrzeb wszystkich użytkowników. Deszczownia NIKE od Grupy Armatura wyposażona została więc w przesuwny uchwyt natrysku oraz system regulacji wysokości drążka. Projektując model zadbano nie tylko o ułatwienie ustawiania parametrów, ale i pielęgnacji sprzętu. NIKE cechuje obecność funkcji easy clean, która redukuje osadzanie się wapiennych osadów na mieszczących się w dysku deszczowni ujściach wody, a tym samym pozwala na proste utrzymanie ich w czystości i dobrym stanie technicznym.

Komfort

Przyjemnie masujące ciało wodne kaskady mogą osiągać różną moc, dzięki dwustopniowej regulacji strumienia. Prostokątny dysk deszczowni o przekątnej 225 mm sprawia natomiast, że wydostająca się z niej woda spływa równomiernie po całym ciele.

Wariant NIKE wzbogacony o baterię termostatyczną zapewnia również bezpieczeństwo użytkowania dzięki przyciskowi “safety control”, który eliminuje ryzyko poparzenia zbyt gorącym strumieniem wody – co odgrywa istotną rolę zwłaszcza tam, gdzie z natrysku korzystają dzieci lub osoby starsze.

Niezawodność

Strefa prysznicowa należy do najbardziej eksploatowanych przestrzeni w domu, dlatego trwałość elementów, w które została wyposażona jest bardzo istotna. Wysoką jakość deszczowni NIKE, a także jej futurystyczny i bardzo stylowy wygląd, zapewnia chromowana powłoka oraz wykorzystanie tego materiału do wykończenia węża, który szczególnie narażony jest na szybkie zużywanie.

A to już wiesz?  Toaleta dla gości - tak ją urządzisz!

Model objęty 2-letnią gwarancją, wykonany została zgodnie z normą PN-EN 1112/PN-EN 1113+A1:2001. Deszczownia NIKE posiada atest higieniczny i deklarację zgodności.

Ceny netto:
Deszczownia NIKE do baterii natryskowych: 578 zł
Deszczownia NIKE z baterią termostatyczną: 864 zł

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy