Aktualności Biznes nieruchomości

Foret wkomponował się w zielone otoczenie. Budowa dobiega końca

Foret wkomponował się w zielone otoczenie. Budowa dobiega końca
Trwają prace wykończeniowe przy dwóch kameralnych budynkach Foret, które mają być zieloną enklawą na warszawskiej Białołęce. Deweloper Bouygues Immobilier Polska chce uzyskać pozwolenie na użytkowanie przed końcem

Data publikacji: 2020-10-04
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Foret wkomponował się w zielone otoczenie. Budowa dobiega końca
Kategoria: BIZNES, Nieruchomości

Trwają prace wykończeniowe przy dwóch kameralnych budynkach Foret, które mają być zieloną enklawą na warszawskiej Białołęce. Deweloper Bouygues Immobilier Polska chce uzyskać pozwolenie na użytkowanie przed końcem roku.

Foret wkomponował się w zielone otoczenie. Budowa dobiega końca BIZNES, Nieruchomości - Trwają prace wykończeniowe przy dwóch kameralnych budynkach Foret, które mają być zieloną enklawą na warszawskiej Białołęce. Deweloper Bouygues Immobilier Polska chce uzyskać pozwolenie na użytkowanie przed końcem roku.

Forêt wkomponował się w zielone otoczenie. Budowa dobiega końca [ZDJĘCIA]

Trwają prace wykończeniowe przy dwóch kameralnych budynkach Forêt, które mają być zieloną enklawą na warszawskiej Białołęce. Deweloper Bouygues Immobilier Polska chce uzyskać pozwolenie na użytkowanie przed końcem roku.

Oba 5-piętrowe budynki Forêt już stoją przy ul. Wyspiarskiej i niedługo będą gotowe do zamieszkania. Dobiegają końca prace przy elewacjach, trwa montaż balustrad na balkonach i schodach, a w środku toczą się prace wykończeniowe: kładzenie płytek i montaż drzwi. Teren wokół osiedla jest zagospodarowywany, realizowany jest zewnętrzny parking i sieci. Deweloper powinien uzyskać pozwolenie na użytkowanie przed końcem roku.

W Forêt są do wyboru mieszkania wielkości od 60 do 84 mkw.: 3-pokojowe i 4-pokojowe. Wszystkie zostały zaprojektowane w sposób ułatwiający praktyczną aranżację wnętrz. Plusem są duże okna, balkony, ogródki i przestronne tarasy na najwyższych piętrach. Oprócz nich w budynkach przygotowano podziemne miejsca parkingowe.

Nietypowość Forêt [fr. las] przejawia się w prywatnym, niewielkim lesie, który powstanie na terenie ogrodzonego osiedla. Forêt będzie zatem swojego rodzaju zieloną enklawą na warszawskiej Białołęce. Osiedlowy teren zielony zostanie połączony ze strefą rekreacji i rozrywki, przeznaczoną tylko dla mieszkańców, ze stołem do gry w ping-ponga i miejscem do gry w szachy. – Zielona okolica Kanału Żerańskiego z pewnością przypadnie do gustu osobom lubiącym aktywność na świeżym powietrzu: biegaczom, rowerzystom i miłośnikom sportów wodnych – zapewnia Cezary Grabowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Bouygues Immobilier Polska.

Kameralnie i wyjątkowo

A to już wiesz?  Nowy najemca Panattoni Park Poznań IX – Rhenus Logistics S.A. zajmie 18 000 mkw

Forêt podoba się za kameralność i położenie w zielonej okolicy. Mocną stroną lokalizacji jest połączenie z centrum Warszawy komunikacją miejską – 12 minut Szybką Koleją Miejską do Dworca Gdańskiego i stacji metra lub 14 minut autobusem do Metra Marymont. Przejazd samochodem do ścisłego centrum zajmuje 20 minut.

Sklepy spożywcze, przedszkola i przychodnia znajdują się w odległości krótkiego spaceru. Centrum targowe Marywilska 44 i ekologiczny targ z owocami i warzywami oddalone są o kilka minut drogi samochodem, a większe zakupy można zrobić w położonej nieco dalej Galerii Północnej. – To unikatowe osiedle, położone z dala od zgiełku miasta i łączące w sobie nowoczesną architekturę oraz pełne zieleni, przyjazne otoczenie. Spodoba się wszystkim osobom poszukującym wyjątkowego miejsca do życia dla siebie i swojej rodziny – podsumowuje Cezary Grabowski.

Kampania na Białołęce

Forêt to jedno z trzech osiedli Bouygues Immobilier Polska na Białołęce, obok Alinea i Essentiel Talarowa. Alinea przy ul. Łopianowej to budynek z 95 mieszkaniami i charakterystyczną elewacją z zaburzonym rytmem balkonów, zaś Essentiel Talarowa, nomen omen przy ul. Talarowej, to kompleks dwóch budynków (167 mieszkań) wyposażonych w pakiet rozwiązań ekologicznych (m.in. panele fotowoltaiczne i jasny dach).

Wszystkie trzy osiedla uczestniczą w trwającej kampanii specjalnej pod hasłem: „Rewelacyjne ceny mamy już teraz”. – Ceny dwóch pokoi w Essentiel Talarowa  zaczynają się od 289 tys. zł, co jest jedną z najlepszych ofert nie tylko na Białołęce, ale i w całej Warszawie – stwierdza Cezary Grabowski. W akcji promocyjnej biorą udział także inne warszawskie osiedla Bouygues Immobilier Polska: Vitalité na Wilanowie, Villa de Charme i Osiedle Lumea na Bemowie oraz Grochowska 230 na Pradze-Południe.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Foret wkomponował się w zielone otoczenie. Budowa dobiega końca BIZNES, Nieruchomości - Trwają prace wykończeniowe przy dwóch kameralnych budynkach Foret, które mają być zieloną enklawą na warszawskiej Białołęce. Deweloper Bouygues Immobilier Polska chce uzyskać pozwolenie na użytkowanie przed końcem roku.
Hashtagi: #BIZNES #Nieruchomości

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy