Aktualności Biznes Przemysł

Nowoczesny kompleks biurowy z szybami PRESS GLASS

Eurocentrum Office Complex, czyli zlokalizowany w Warszawie nowoczesny kompleks biurowy, jest już coraz bliżej

Data publikacji: 2015-10-09
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Nowoczesny kompleks biurowy z szybami PRESS GLASS
Kategoria: Przemysł, BIZNES

Eurocentrum Office Complex, czyli zlokalizowany w Warszawie nowoczesny kompleks biurowy, jest już coraz bliżej ukończenia.

Nowoczesny kompleks biurowy z szybami PRESS GLASS Przemysł, BIZNES - Eurocentrum Office Complex, czyli zlokalizowany w Warszawie nowoczesny kompleks biurowy, jest już coraz bliżej ukończenia.

Eurocentrum Office Complex, czyli zlokalizowany w Warszawie nowoczesny kompleks biurowy, jest już coraz bliżej ukończenia. Pierwszą część obiektu oddano do użytku w czerwcu 2014 r., a do kolejnego budynku najemcy mają się wprowadzić na początku 2016 r. W budowie pierwszej części kompleksu wykorzystano m.in. wysokiej jakości szyby fasadowe, które wyprodukowano w zakładach PRESS GLASS.

Za projekt  obiektu odpowiada polska pracownia architektoniczna PRC Architekci. Wyróżnia go m.in. wielowymiarowa, ażurowa fasada od strony Al. Jerozolimskich i duże – wyprodukowane przez PRESS GLASS – przeszklenia ze starannie połączonymi elementami aluminiowymi, kamiennymi oraz stalowymi.

„Praktycznie wszystkie szyby wykorzystane w realizacji tej inwestycji, w tym m.in. szyby fasadowe i przeszklenia wewnętrzne poza przeciwpożarowymi, zostały wyprodukowane w naszych zakładach” – informuje producent, który specjalizuje się w produkcji szyb dla budownictwa.

Eurocentrum Office Complex ma w sumie 15 kondygnacji i jest jednym z najnowocześniejszych obiektów tego typu. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom architektonicznym, technologicznym oraz wysokiej jakości materiałom biurowiec jest przyjazny środowisku naturalnemu, co potwierdza certyfikat energetyczny A+.

Realizacja inwestycji przebiega etapowo. W czerwcu 2014 r. – w ramach zakończenia pierwszej fazy – oddano do użytku budynki Beta i Gamma. Następny budynek, czyli Delta, jest na ukończeniu i najprawdopodobniej już na początku 2016 r. wprowadzą się do niego pierwsi najemcy.

Łącznie kompleks zaoferuje niemal 70 tys. m² powierzchni biurowej. Wśród dotychczasowych najemców znajdują się m.in. Unilever, Randstad Polska i Comarch.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Nowoczesny kompleks biurowy z szybami PRESS GLASS Przemysł, BIZNES - Eurocentrum Office Complex, czyli zlokalizowany w Warszawie nowoczesny kompleks biurowy, jest już coraz bliżej ukończenia.
Hashtagi: #Przemysł #BIZNES

A to już wiesz?  Captrain Polska z nowym biurem w Arkadach Wrocławskich

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy